KONST / Litografier / Färglitografi 10974249
nr 1097 4249
Susan Gillhög
(f. 1950), Sverige
Färglitografi, Susan Gillhög (f. 1950), 'månstol', 24/ 100, signerad, -89. motivet: 35x25
Susan Gillhög, svensk målare, grafiker och scenograf, född 1950.
Utrop:
500 kr
måndag 20 mars 2017
kl 18:42:02
20 mar
Susan Gillhög
Läs mer om Susan Gillhög